Movies
Ratings
268
Last VegasRated ★ 4.0
English VinglishRated ★ 3.5
Life of PiRated ★ 3.0
AnnabelleRated ★ 3.5
St. VincentRated ★ 4.0
The Fault in Our StarsRated ★ 3.0
The Man from NowhereRated ★ 4.5
ChefRated ★ 4.5
Spirited AwayRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 4.5
The Naked KitchenRated ★ 3.5
August: Osage CountyRated ★ 4.0
Gulliver's TravelsRated ★ 0.5
About TimeRated ★ 5.0
The Woman in BlackRated ★ 2.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
Night at the Museum: Secret of the TombRated ★ 3.5
NeighborsRated ★ 3.0
The InterviewRated ★ 4.0
Blue JasmineRated ★ 4.5