Series
Ratings
127
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.5
White CollarRated ★ 3.5
Skyscraper LiveRated ★ 3.0
The Devil's Plan 2Rated ★ 2.0- 데스게임: 천만원을 걸어라Rated ★ 2.0
- Please Come Back, Soon-aeRated ★ 4.0
Law & Order: Special Victims Unit Season 1Rated ★ 4.5- Good PartnerRated ★ 3.5
Marry My HusbandRated ★ 3.0
Taxi Driver Season 3Rated ★ 4.5
Taxi Driver 2Rated ★ 4.0
Taxi DriverRated ★ 4.0
Badly In Love Season 1Rated ★ 3.0- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.0
A Man on the Inside Season 2Rated ★ 4.0
Mid-Century ModernRated ★ 3.5
Crime Scene ZeroRated ★ 4.5
Squid Game Season 3Rated ★ 1.0
AdolescenceRated ★ 3.5
My Love Story With Yamada-kun at Lv999Rated ★ 4.0