Movies
Ratings
675
A Company ManRated ★ 3.0
Fists of LegendRated ★ 3.0
The WolverineRated ★ 3.5
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 3.5
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 3.5
Into the StormRated ★ 3.5
Big MatchRated ★ 3.5
Exodus: Gods and KingsRated ★ 4.5
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 3.5
Taken 3Rated ★ 3.0
Gangnam BluesRated ★ 3.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
Jason BourneRated ★ 3.5
Lights OutRated ★ 4.0
Ben-HurRated ★ 3.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.5
BluebeardRated ★ 3.0
LoganRated ★ 4.0
Kong: Skull IslandRated ★ 3.0
PsychoRated ★ 5.0