Movies
Ratings
797
Avengers: EndgameRated ★ 4.0
Dou kyu sei – ClassmatesRated ★ 2.5
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 3.0
Lady BirdRated ★ 4.0- Little Forest: Four SeasonsRated ★ 3.0
Us and ThemRated ★ 4.5
Miss & Mrs. CopsRated ★ 3.5
The Lion KingRated ★ 3.0
SearchingRated ★ 2.5
EternalsRated ★ 2.5
Incredibles 2Rated ★ 4.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 2.5
Honest CandidateRated ★ 3.5
AladdinRated ★ 3.5
JokerRated ★ 3.5
Frozen IIRated ★ 3.0
ExitRated ★ 4.5
Portrait of a Lady on FireRated ★ 5.0
Marriage StoryRated ★ 4.0