Titles you rated
Narco-SaintsRated ★ 3.5
Crash Landing on YouRated ★ 4.0
Be MelodramaticRated ★ 4.0- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 4.0
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 3.5
KingdomRated ★ 3.5
Kingdom Season 1Rated ★ 3.5
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 3.5
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 3.5
SPY x FAMILY Season 2Rated ★ 3.5
SPY x FAMILY Season 1 Part 2Rated ★ 3.5
The Apothecary DiariesRated ★ 4.0
Demon SlayerRated ★ 3.5
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
D.P. Season 2Rated ★ 4.5
Our Beloved SummerRated ★ 4.0
MovingRated ★ 3.5
Daily Dose of SunshineRated ★ 4.5
D.P.Rated ★ 4.5