Titles you rated
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 3.0
JokerRated ★ 4.0
Crazy RomanceRated ★ 4.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.5
The Gangster, the Cop, the DevilRated ★ 3.5
AladdinRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.5
Miss & Mrs. CopsRated ★ 0.5
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
Captain MarvelRated ★ 3.0
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.5
SisterRated ★ 2.5
How to Train Your Dragon: The Hidden WorldRated ★ 3.5
Inside meRated ★ 2.5
Hit-and-Run SquadRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 5.0
Shazam!Rated ★ 3.0
MoneyRated ★ 3.0
UsRated ★ 3.5
DefaultRated ★ 4.0