Movies
Ratings
849
TMNTRated ★ 3.5
Tazza: The Hidden CardRated ★ 4.0
Dracula UntoldRated ★ 3.0
The Maze RunnerRated ★ 3.0
FuryRated ★ 4.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 3.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
Stonehearst AsylumRated ★ 4.0
SerendipityRated ★ 4.0
Dark SkiesRated ★ 4.0
Dragons: Gift of the Night FuryRated ★ 4.5
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 4.5
The Legend of HerculesRated ★ 3.0
PredestinationRated ★ 4.0
GodzillaRated ★ 3.5
[REC] 4: ApocalypseRated ★ 3.0
[REC]³ GenesisRated ★ 3.0
WerRated ★ 4.0