Titles you rated
Poor ThingsRated ★ 4.0
MadagascarRated ★ 4.0
Alvin and the Chipmunks: ChipwreckedRated ★ 3.0
Chicken RunRated ★ 4.0
Angels & DemonsRated ★ 2.0
Despicable MeRated ★ 4.0
Total RecallRated ★ 3.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0
Miss GrannyRated ★ 5.0
Star Trek: Into DarknessRated ★ 4.0
The Hunger GamesRated ★ 5.0
Man of SteelRated ★ 4.0
The IslandRated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Cold EyesRated ★ 4.0
GravityRated ★ 5.0
The Sound of MusicRated ★ 5.0
Transporter 3Rated ★ 4.0
The TowerRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 4.0