Titles you rated
Friend : The Great LegacyRated ★ 3.5
The Imitation GameRated ★ 3.5
Spider-ManRated ★ 4.0
ShooterRated ★ 3.5
Cast AwayRated ★ 4.0
The Italian JobRated ★ 4.0
FluRated ★ 3.0
A Perfect GetawayRated ★ 4.5
Knight and DayRated ★ 3.5
Taken 2Rated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 4.0
Lone SurvivorRated ★ 3.5
FelonRated ★ 4.0
Crows Zero IIRated ★ 3.5
Miss GrannyRated ★ 4.0
Men in Black 3Rated ★ 4.0
Little ManRated ★ 4.0
JumperRated ★ 3.5
Mr. SocratesRated ★ 4.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.0