Titles you rated
Like CrazyRated ★ 4.0
The Hottest StateRated ★ 4.0
LimitlessRated ★ 3.0
The TransporterRated ★ 3.0
GodzillaRated ★ 2.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 1.0
How to Train Your DragonRated ★ 3.0
AladdinRated ★ 3.0
Mission: Impossible IIRated ★ 4.0
Fast & Furious 6Rated ★ 5.0
Despicable Me 2Rated ★ 1.0
The Lion KingRated ★ 3.0
The Dark KnightRated ★ 3.0
The Dark Knight RisesRated ★ 3.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 3.0
Blue ValentineRated ★ 4.0
A Letter to MomoRated ★ 4.0
Take This WaltzRated ★ 5.0
MotherRated ★ 4.0
King KongRated ★ 2.0