Titles you rated
Take PointRated ★ 1.5
The Battleship IslandRated ★ 2.0
Man of MenRated ★ 1.5
Jealousy Is My Middle NameRated ★ 3.0
Just FriendsRated ★ 2.0
JakartaRated ★ 1.5
50 First KissesRated ★ 3.5
Lady BirdRated ★ 3.5
SearchingRated ★ 3.0
Escape RoomRated ★ 1.5
The Man from EarthRated ★ 2.5- The ScamRated ★ 2.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.0
Zombieland: Double TapRated ★ 1.5
Believer: extended cutRated ★ 2.5
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 2.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5
ExitRated ★ 2.0
After My DeathRated ★ 3.0
Little WomenRated ★ 3.5