Series
Ratings
104- Star in My HeartRated ★ 4.5
Three Meals a Day: Gochang VillageRated ★ 4.5
Three Meals a Day: Fishing Village 2Rated ★ 5.0- Battle of TonguesRated ★ 4.5
Three Meals a Day: Jeongseon Village 2Rated ★ 4.5
Three Meals a Day: Fishing VillageRated ★ 4.5
Three Meals a Day: Jeongseon VillageRated ★ 5.0
MacGyverRated ★ 4.5- MacGyverRated ★ 4.5
- Kuk HeeRated ★ 4.0
- MacGyverRated ★ 5.0
The Genius: Grand FinalRated ★ 5.0
The Genius: Black GarnetRated ★ 4.5
The Genius: Rule BreakerRated ★ 4.5
RomanceRated ★ 3.5- Mr. QRated ★ 4.0
The Genius: Rules of the GameRated ★ 4.5
My Little TelevisionRated ★ 4.0- New Product CheckersRated ★ 3.5
Twelve Warrior Explosive Eto RangersRated ★ 4.5