Titles you rated
The KillerRated ★ 3.5
ReptileRated ★ 3.5
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 3.0
The TreacherousRated ★ 2.0
Joe's ApartmentRated ★ 3.0
London Has FallenRated ★ 2.5
Kick-Ass 2Rated ★ 2.5
ChampionRated ★ 2.5
Solo: A Star Wars StoryRated ★ 3.0
Paranormal Activity 2Rated ★ 1.5
12 StrongRated ★ 2.5
The AccountantRated ★ 2.5
The GuiltyRated ★ 3.0
Gangnam BluesRated ★ 2.5- Taoist MutulRated ★ 3.0
BumblebeeRated ★ 2.5
Gods of EgyptRated ★ 2.5
The Two PopesRated ★ 3.0
Friend : The Great LegacyRated ★ 2.0
Men in Black InternationalRated ★ 2.0