Series
Ratings
15
The Big Bang Theory Season 6Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 3Rated ★ 5.0- The Ordinary Life of Ms. O Season 2Rated ★ 5.0
- The Ordinary Life of Ms. O Season 1Rated ★ 5.0
Sex and the City Season 4Rated ★ 5.0
Sex and the City Season 5Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 2Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 5.0
Vocal PlayRated ★ 5.0
Sex and the City Season 2Rated ★ 5.0
Sex and the City Season 1Rated ★ 5.0
Sex and the City Season 3Rated ★ 5.0- 다큐프라임 - 언어폭력개선 프로젝트Rated ★ 4.0
Crime Scene 3Rated ★ 3.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 5.0