Titles you rated
Gone with the WindRated ★ 4.0
Now You See MeRated ★ 3.5
Begin AgainRated ★ 4.5
Mr. GoRated ★ 3.0
Hedwig and the Angry InchRated ★ 3.5
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 3.5
OblivionRated ★ 3.5
ConstantineRated ★ 3.5
UpRated ★ 4.5
Ghost HouseRated ★ 3.0
Legends of the FallRated ★ 4.5
The AttorneyRated ★ 4.0
I Am Number FourRated ★ 3.5
G.I. Joe: RetaliationRated ★ 2.0
Superman ReturnsRated ★ 3.0
The Mummy: Tomb of the Dragon EmperorRated ★ 3.0
Pacific RimRated ★ 2.0
The WolverineRated ★ 3.0
Men in Black IIRated ★ 4.0
TarzanRated ★ 4.0