Series
Ratings
69
Zero DayRated ★ 3.5
American Manhunt: Osama bin LadenRated ★ 4.0
KarmaRated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
Evil GeniusRated ★ 3.5
ShōgunRated ★ 3.5- DoubtRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
Shop of the LampRated ★ 3.5
Arcane Season 2Rated ★ 4.0- The FrogRated ★ 2.5
Narco-SaintsRated ★ 4.0
The WhirlwindRated ★ 3.5
Baby ReindeerRated ★ 3.5
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
3 Body ProblemRated ★ 3.5
Parasyte: The GreyRated ★ 3.0
LTNSRated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 4.0