Titles you rated
Years and YearsRated ★ 4.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.0
Gilmore GirlsRated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 3.5
Queer EyeRated ★ 3.5- Please Like MeRated ★ 4.5
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 3.5
BirdsongRated ★ 4.0
When I Was The PrettiestRated ★ 4.0
My Husband's WomanRated ★ 3.5
The Three MusketeersRated ★ 3.5
Tree of HeavenRated ★ 3.5
One Fine DayRated ★ 3.5
Delicious ProposalRated ★ 3.5
RivalRated ★ 3.5
Which Star Are You From?Rated ★ 3.5- Family's HonorRated ★ 3.0
Childless ComfortRated ★ 4.5- Super RookieRated ★ 3.0
The Last Scandal of My LifeRated ★ 4.0