Titles you rated
- Powerpuff GirlRated ★ 2.0
- Knowledge Channel eRated ★ 4.0
Chuuka Ichiban!Rated ★ 2.5
Adventure TimeRated ★ 2.5
Witch HuntRated ★ 2.5
His and Her CircumstancesRated ★ 3.5- 원피스 4기Rated ★ 3.5
- 원피스 5기Rated ★ 3.5
Parasyte -the maxim-Rated ★ 3.5- 원피스 3기Rated ★ 3.5
- 원피스 2기Rated ★ 3.5
One PieceRated ★ 4.0
IRISRated ★ 2.5
Tokyo Ghoul √ARated ★ 3.0
Tokyo GhoulRated ★ 2.5
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 3.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 2.0- Men on a MissionRated ★ 2.5
- InuYashaRated ★ 3.0
Once Upon a TimeRated ★ 5.0