Series
Ratings
222
BootsRated ★ 4.0
The Good DoctorRated ★ 4.5
GleeRated ★ 3.5
Shop of the LampRated ★ 3.0
Wednesday Season 1Rated ★ 3.5
Peacemaker Season 1Rated ★ 3.5
The PittRated ★ 5.0
9-1-1 Season 8Rated ★ 3.0
What We Do in the ShadowsRated ★ 3.5
Abbott Elementary Season 2Rated ★ 4.0
Abbott Elementary Season 1Rated ★ 4.0
Our Flag Means Death Season 2Rated ★ 3.0
9-1-1 Season 7Rated ★ 3.5
9-1-1 Season 6Rated ★ 3.5
9-1-1 Season 5Rated ★ 3.5
9-1-1 Season 4Rated ★ 4.0
9-1-1 Season 3Rated ★ 4.0
9-1-1 Season 2Rated ★ 4.0
Severance Season 1Rated ★ 4.0
Arcane Season 2Rated ★ 4.0