Titles you rated
Dexter: New BloodRated ★ 4.0
OutlanderRated ★ 4.0
SmallvilleRated ★ 4.0
SupernaturalRated ★ 4.0
GrimmRated ★ 3.5
Terminator: The Sarah Connor ChroniclesRated ★ 4.5
Doctor WhoRated ★ 4.5
MerlinRated ★ 4.0- Midnight Diner Season 1Rated ★ 4.0
- Flash ForwardRated ★ 3.5
ContinuumRated ★ 3.5- The Lost RoomRated ★ 4.0
The TudorsRated ★ 4.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 5.0
LeverageRated ★ 4.0
HouseRated ★ 5.0
My Name Is EarlRated ★ 4.0
The 4400Rated ★ 4.0
MediumRated ★ 4.5
DexterRated ★ 4.5