Series
Ratings
38- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.5
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.0
Jewel in the PalaceRated ★ 3.5
Listen to My HeartRated ★ 4.5
Witch Yoo HeeRated ★ 1.5
Full HouseRated ★ 4.5- Brilliant LegacyRated ★ 4.0
Missing YouRated ★ 3.5
Queen In-hyun's ManRated ★ 3.0
IRISRated ★ 3.5- Dugeundugeun ChangeRated ★ 3.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
SignRated ★ 3.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.0
Seoyoung, My DaughterRated ★ 3.0
Wang's FamilyRated ★ 4.0
Rooftop PrinceRated ★ 3.5
The Innocent ManRated ★ 3.0
Miss RipleyRated ★ 1.0
My Husband Got a FamilyRated ★ 2.5