Titles you rated
Man of SteelRated ★ 5.0
Legend of the Fist: The Return of Chen ZhenRated ★ 5.0
Superman ReturnsRated ★ 5.0
The MechanicRated ★ 5.0
Robin HoodRated ★ 5.0
Man in LoveRated ★ 5.0
NextRated ★ 5.0
Super 8Rated ★ 5.0
Abraham Lincoln: Vampire HunterRated ★ 5.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 5.0
Steal My HeartRated ★ 5.0
Death Note: The Last NameRated ★ 5.0
Jack the Giant SlayerRated ★ 5.0
Knight and DayRated ★ 5.0
The Karate KidRated ★ 5.0
SaltRated ★ 5.0
ColombianaRated ★ 5.0
Blades of BloodRated ★ 5.0
The WolverineRated ★ 5.0
The SuspectRated ★ 5.0