Titles you rated
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Emily in ParisRated ★ 4.0- The FrogRated ★ 2.5
Song of the BanditsRated ★ 3.0- 국대: 로드 투 카타르Rated ★ 5.0
Narco-SaintsRated ★ 4.5
The WitcherRated ★ 4.5
Our Beloved SummerRated ★ 3.5
Loki Season 1Rated ★ 4.5
WandaVisionRated ★ 4.5
The Falcon and the Winter SoldierRated ★ 3.5
Arcane Season 1Rated ★ 3.5
Move to HeavenRated ★ 4.5
D.P.Rated ★ 4.5- Fullmetal AlchemistRated ★ 5.0
So Not Worth ItRated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.0