Movies
Ratings
266
Hana and AliceRated ★ 4.0
April StoryRated ★ 4.0
Dangerous LiaisonsRated ★ 4.0
A Clockwork OrangeRated ★ 4.0
Girl with a Pearl EarringRated ★ 4.5
Tokyo StoryRated ★ 4.0
Raise the Red LanternRated ★ 4.5
Welcome Back, Mr. McDonaldRated ★ 4.0
The Act of KillingRated ★ 3.0
Go Go 70'sRated ★ 2.5
Untold ScandalRated ★ 3.0
PajuRated ★ 3.5
The MummyRated ★ 3.0
The MissionRated ★ 3.0
Kamikaze GirlsRated ★ 4.0
The HoursRated ★ 4.5
Cracked Eggs and NoodlesRated ★ 2.5
Villain and WidowRated ★ 3.0
The Lovely BonesRated ★ 3.5
My Mother the MermaidRated ★ 4.0