Movies
Ratings
137
Iron Man 3Rated ★ 3.0
Saw 3DRated ★ 4.0
ArmageddonRated ★ 2.0
Live Free or Die HardRated ★ 4.0
Die HardRated ★ 3.0
2 Fast 2 FuriousRated ★ 4.0
The Bank JobRated ★ 4.0
Lara Croft: Tomb RaiderRated ★ 2.0
Alien: ResurrectionRated ★ 2.0
Men in BlackRated ★ 1.0
The Texas Chainsaw Massacre: The BeginningRated ★ 1.0
UndisputedRated ★ 5.0
The ThievesRated ★ 4.0
Mr. SocratesRated ★ 1.0
SpeedRated ★ 1.0
Gangster HighRated ★ 2.0
The Man with the Golden GunRated ★ 2.0
Hello BrotherRated ★ 1.0
Once Upon a Time in China IIRated ★ 1.0
Dreamer: Inspired By a True StoryRated ★ 1.0