Titles you rated
La La LandRated ★ 4.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 4.0
Don't BreatheRated ★ 3.0
10 Cloverfield LaneRated ★ 2.5
SullyRated ★ 4.5
The Magnificent SevenRated ★ 4.0
Secretly, GreatlyRated ★ 3.0
TaxiRated ★ 4.0
Charlie's AngelsRated ★ 3.5
WaterworldRated ★ 4.5
GodzillaRated ★ 4.0
The Matrix RevolutionsRated ★ 4.0
The EyeRated ★ 3.0
Piranha 3DDRated ★ 3.0
Friday the 13thRated ★ 4.0
Friday the 13thRated ★ 4.0
[REC]²Rated ★ 4.0
AnnabelleRated ★ 4.0
Don't ClickRated ★ 2.5