Series
Ratings
126
Normal PeopleRated ★ 5.0
Romance is a Bonus BookRated ★ 4.5
The Beauty InsideRated ★ 4.0
Still 17Rated ★ 2.0
What's Wrong with Secretary KimRated ★ 3.5
Mr. SunshineRated ★ 5.0- Successful Story of a Bright GirlRated ★ 4.0
- Midnight Diner Season 1Rated ★ 4.0
SuitsRated ★ 5.0
I Need RomanceRated ★ 4.0- Midnight Diner Season 3Rated ★ 4.5
Uncontrollably FondRated ★ 3.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 2.0
Dr. RomanticRated ★ 3.0
The Good WifeRated ★ 4.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 3.5
Temperature of LoveRated ★ 3.5
Fight For My WayRated ★ 2.5
While You Were SleepingRated ★ 4.5
Black KnightRated ★ 2.5