Titles you rated
The Matrix ReloadedRated ★ 3.5
The HelpRated ★ 5.0
Bad BoysRated ★ 5.0
The Mummy: Tomb of the Dragon EmperorRated ★ 4.0
DerangedRated ★ 4.5
My WayRated ★ 4.0
Shanghai KnightsRated ★ 5.0
The HostRated ★ 4.0
Minority ReportRated ★ 4.5
When I Turned NineRated ★ 5.0
Knight and DayRated ★ 4.0
UnbowedRated ★ 4.5
Thread of LiesRated ★ 4.0
HitchRated ★ 4.0
Secret ReunionRated ★ 4.5
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 4.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
Girl by GirlRated ★ 5.0
Lifting King KongRated ★ 5.0
Suspect XRated ★ 4.0