Movies
Ratings
163
My Name Is KhanRated ★ 4.0- The CureRated ★ 5.0
The Lion KingRated ★ 4.0
PocahontasRated ★ 4.0
Saving Private RyanRated ★ 5.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 4.0
BigRated ★ 5.0
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 4.0
The HostRated ★ 3.0
Don't Cry for Me, SudanRated ★ 4.0
High School Musical 2Rated ★ 2.0
Scary MovieRated ★ 3.0
Monster HouseRated ★ 3.0
AcceptedRated ★ 4.0
Our Twisted HeroRated ★ 4.0
101 DalmatiansRated ★ 4.0
Fermat's RoomRated ★ 3.0
The Last GodfatherRated ★ 1.0
ChronicleRated ★ 3.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 3.0