Movies
Ratings
604
The Battle: Roar to VictoryRated ★ 5.0
DuneRated ★ 4.0- OpenRated ★ 3.0
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 3.5
BluebeardRated ★ 4.0
The Show Must Go OnRated ★ 3.5- Memoir of a Murdereren: New MemoryRated ★ 4.0
BestsellerRated ★ 4.0
The ClosetRated ★ 3.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 5.0
The MercilessRated ★ 5.0
High & Low The MovieRated ★ 3.5
Deliver Us From EvilRated ★ 4.0
The VanishedRated ★ 5.0
MarionetteRated ★ 2.0
MidsommarRated ★ 0.5
Fallen AngelsRated ★ 4.0
Twittering Birds Never Fly: The Clouds GatherRated ★ 3.5
VivariumRated ★ 3.5
Women on the Verge of a Nervous BreakdownRated ★ 3.5