Titles you rated
Robin Hood: Prince of ThievesRated ★ 3.5
Police Story 2Rated ★ 5.0
Infernal Affairs IIIRated ★ 5.0
CinderellaRated ★ 4.0
CommandoRated ★ 4.0
HitmanRated ★ 3.5
Shanghai KnightsRated ★ 2.0
Fist of LegendRated ★ 4.0
Eight BelowRated ★ 3.0
Area 88Rated ★ 4.0
FrozenRated ★ 4.0
Rurouni Kenshin Part I: OriginsRated ★ 5.0
Macross: Do You Remember Love?Rated ★ 3.5
Die Another DayRated ★ 4.0
Resident Evil: DegenerationRated ★ 5.0
The FugitiveRated ★ 3.0
New Police StoryRated ★ 4.0
Infernal AffairsRated ★ 4.0
Speed RacerRated ★ 1.5
From Russia with LoveRated ★ 4.0