Movies
Ratings
305
St. VincentRated ★ 4.5
After EarthRated ★ 2.5
CloverfieldRated ★ 3.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.5
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 3.0
MasqueradeRated ★ 4.0
The ConjuringRated ★ 3.5
Ant-ManRated ★ 4.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 3.0
Inside MenRated ★ 5.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 3.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.0
The PriestsRated ★ 3.5
The InternRated ★ 5.0
Fatal IntuitionRated ★ 3.0
The Hunger GamesRated ★ 4.0
The MaskRated ★ 4.0
The MartianRated ★ 4.5
The Chef of South PolarRated ★ 4.0
The NegotiatorRated ★ 4.5