Movies
Ratings
493
Gone GirlRated ★ 4.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
5 Centimeters Per SecondRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 3.0
NightcrawlerRated ★ 3.5
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
The Hangover Part IIIRated ★ 3.0
The Hangover Part IIRated ★ 4.0
The King of PigsRated ★ 3.0
Like Father, Like SonRated ★ 4.0
This Is the EndRated ★ 2.5
HerRated ★ 5.0
LimitlessRated ★ 2.0
ArgoRated ★ 4.0
I WishRated ★ 4.0- The WindowRated ★ 4.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 5.0
RushRated ★ 4.0
American HustleRated ★ 4.0