Series
Ratings
306
TrespassersRated ★ 3.5
Hot SpotRated ★ 3.5
The Tale of Mrs. OkRated ★ 3.0
Unbreakable Kimmy SchmidtRated ★ 3.0
Unbreakable Kimmy SchmidtRated ★ 3.0
Unbreakable Kimmy SchmidtRated ★ 3.0
Unbreakable Kimmy SchmidtRated ★ 3.0
War of the WorldsRated ★ 2.0
War of the WorldsRated ★ 3.0
Chainsaw ManRated ★ 3.0- Kururi: Dare ga Watashi to Koi wo Shita?Rated ★ 2.5
- Unmet: Aru Nogekai no NikkiRated ★ 4.0
Girls Band CryRated ★ 3.0
Eye Love YouRated ★ 2.5
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 3.5
Nigeru wa Haji da ga Yaku ni Tatsu Ganbare Jinrui! Shinshun Special!!Rated ★ 3.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 3.0
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 3.0- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 3.0
Life's PunchlineRated ★ 3.0