Titles you rated
The Battleship IslandRated ★ 3.5
The OutlawsRated ★ 3.5
The NegotiationRated ★ 2.5
Dark Figure of CrimeRated ★ 3.5
The MartianRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 4.0
Deadpool 2Rated ★ 3.0
Hacksaw RidgeRated ★ 3.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 2.5
DunkirkRated ★ 4.5
Get OutRated ★ 3.5
Beauty and the BeastRated ★ 2.0
ArrivalRated ★ 3.5
New TrialRated ★ 4.0
Two Days, One NightRated ★ 3.0
The PriestsRated ★ 2.5
MissingRated ★ 2.5
MasterRated ★ 3.0
Your Name.Rated ★ 3.5
Doctor StrangeRated ★ 3.0