Series
Ratings
42- Phantom SingerRated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 5.0
ChernobylRated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 4.5
Kingdom Season 1Rated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 3.5
StrangerRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 4.0
Missing NineRated ★ 2.0
GoblinRated ★ 3.5
Grey's AnatomyRated ★ 4.0
House of CardsRated ★ 4.0
SignRated ★ 3.5
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 5.0
Modern FamilyRated ★ 4.0
The Good Wife Season 6Rated ★ 3.0
The Good WifeRated ★ 3.5
The Good WifeRated ★ 4.0