Titles you rated
Gone GirlRated ★ 5.0
Miss & Mrs. CopsRated ★ 4.5
GretaRated ★ 4.0
The PrestigeRated ★ 5.0- Skeletons in the ClosetRated ★ 4.5
Tall TalesRated ★ 4.5
Hacksaw RidgeRated ★ 5.0
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 5.0
AlliedRated ★ 5.0
Hit-and-Run SquadRated ★ 3.0
Knives OutRated ★ 5.0
FlippedRated ★ 5.0
VivariumRated ★ 4.0
ContagionRated ★ 5.0
Four Weddings and a FuneralRated ★ 4.0
Match PointRated ★ 4.0
How I Live NowRated ★ 4.0
WunderkinderRated ★ 5.0
Before I FallRated ★ 3.0
ExitRated ★ 5.0