Series
Ratings
13
Be MelodramaticRated ★ 5.0
Coffee PrinceRated ★ 5.0
We Married as a Job!Rated ★ 5.0
I'm Taking the Day OffRated ★ 4.0
Jealousy IncarnateRated ★ 5.0- Pretty Proofreader Season 2Rated ★ 4.5
Sleepeeer Hit!Rated ★ 5.0
Nagi's Long VacationRated ★ 5.0
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 4.0
Extraordinary YouRated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
The PacificRated ★ 5.0
Band of BrothersRated ★ 5.0