Series
Ratings
27- Brilliant LegacyRated ★ 4.0
Full HouseRated ★ 4.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 5.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 5.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 3.0
Good DoctorRated ★ 5.0
Jewel in the PalaceRated ★ 5.0
Lovers in ParisRated ★ 5.0
The HeirsRated ★ 4.0
PastaRated ★ 5.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0
Master's SunRated ★ 5.0
Master of StudyRated ★ 2.5
High Kick Through The RoofRated ★ 5.0
The Greatest LoveRated ★ 4.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 5.0
High KickRated ★ 5.0
Coffee PrinceRated ★ 4.5
A Gentleman's DignityRated ★ 3.5