Titles you rated
Jurassic WorldRated ★ 4.0
The TreacherousRated ★ 3.0
Snow White and the HuntsmanRated ★ 3.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
Coyote UglyRated ★ 4.0
Our School E.TRated ★ 3.0
The Invention of LyingRated ★ 4.0
8 MileRated ★ 3.0
WhiplashRated ★ 4.5
Turtles Are Surprisingly Fast SwimmersRated ★ 3.5
The Dark KnightRated ★ 4.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.0
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 3.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.5
Big Hero 6Rated ★ 3.5
InterstellarRated ★ 4.5
Ode to My FatherRated ★ 4.0
This Means WarRated ★ 4.0
UpRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 3.5