Series
Ratings
42
My MisterRated ★ 5.0
Friends Season 2Rated ★ 5.0
Mr. SunshineRated ★ 5.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 5.0
High Kick Through The RoofRated ★ 5.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.5
High KickRated ★ 5.0
Something Happened in BaliRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 5.0
Lovers in ParisRated ★ 5.0
Full HouseRated ★ 5.0
Friends Season 1Rated ★ 4.5
Hur JunRated ★ 4.0
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 4.0
My Wife's Having an Affair This WeekRated ★ 5.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.5- DamoRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0