Titles you rated
Little ManRated ★ 4.0
My Boss, My HeroRated ★ 4.0
The Emperor's New GrooveRated ★ 4.0
71: Into the FireRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.0
Spring, Summer, Fall, Winter... and SpringRated ★ 4.0
OseamRated ★ 5.0
Hotel RwandaRated ★ 4.0
My Teacher, Mr. KimRated ★ 3.0
ArgoRated ★ 4.0
Art of FightingRated ★ 3.0
The Legend of 1900Rated ★ 4.0
The Grand HeistRated ★ 3.0
Seven SamuraiRated ★ 2.0- Fighter In The WindRated ★ 3.0
SnowpiercerRated ★ 4.0
The ProtectorRated ★ 3.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
Never Back DownRated ★ 3.0
Once Upon a Time in a BattlefieldRated ★ 2.0