Movies
Ratings
644
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
Juror #2Rated ★ 3.0
Black BagRated ★ 3.0
MaterialistsRated ★ 3.0
The Old Guard 2Rated ★ 3.0- Making Malinche: A Documentary by Nacho CanoRated ★ 5.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
TrapRated ★ 3.0
ConclaveRated ★ 3.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.0
Gladiator IIRated ★ 3.0
It Ends with UsRated ★ 3.0
Fly Me to the MoonRated ★ 3.0
Valentine's DayRated ★ 3.0
The BatmanRated ★ 3.5
Aquaman and The Lost KingdomRated ★ 2.5
My Happy MarriageRated ★ 2.0
ChallengersRated ★ 4.0
TwistersRated ★ 3.0
Anyone But YouRated ★ 3.5