Titles you rated
Whatcha Wearin'?Rated ★ 3.0
The Butterfly EffectRated ★ 5.0
Underworld: EvolutionRated ★ 2.5
VolcanoRated ★ 4.0
Goodbye MomRated ★ 3.5
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 0.5
I Saw the DevilRated ★ 2.5
We're the MillersRated ★ 4.5
My 11th MotherRated ★ 5.0
The Nutty ProfessorRated ★ 3.5
Are You Scared?Rated ★ 3.0
My Stepmother is an AlienRated ★ 2.5
Valentine's DayRated ★ 3.0
The BanquetRated ★ 3.0
Gremlins 2: The New BatchRated ★ 2.5
The Change-UpRated ★ 3.5
Bring It On: In It To Win ItRated ★ 3.0
Alvin and the Chipmunks: ChipwreckedRated ★ 2.5
A Bold FamilyRated ★ 0.5- Big Mommas: Like Father, Like SonRated ★ 2.5