Series
Ratings
130
Adventure TimeRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
Jealousy IncarnateRated ★ 4.0
Love in the MoonlightRated ★ 2.5
Drinking SoloRated ★ 1.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 3.5
Orange Is the New BlackRated ★ 3.5
Marvel's Daredevil Season 2Rated ★ 3.5
Sense8Rated ★ 3.5
SignalRated ★ 5.0
Another Miss OhRated ★ 4.5
Harper's IslandRated ★ 4.0
Thousand Years of LoveRated ★ 2.5- Be Strong, Geum-soon!Rated ★ 2.0
First Wives' ClubRated ★ 3.0
Fashion KingRated ★ 0.5
Who Are You?Rated ★ 2.0
Empress MyeongseongRated ★ 3.5
Dal-ja's SpringRated ★ 4.0