Titles you rated
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
Cloud AtlasRated ★ 1.0
Rogue One: A Star Wars StoryRated ★ 5.0
Terminator GenisysRated ★ 4.5
FamilyhoodRated ★ 4.0
The WailingRated ★ 4.5
Lights OutRated ★ 2.5
WarcraftRated ★ 5.0
Don't BreatheRated ★ 5.0
Suicide SquadRated ★ 3.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.5
A Violent ProsecutorRated ★ 4.0
Finding DoryRated ★ 5.0
Doctor StrangeRated ★ 4.0
Kung Fu Panda 3Rated ★ 4.5
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 4.0
FuryRated ★ 4.5
Train to BusanRated ★ 4.0
Star Trek: BeyondRated ★ 3.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0