Movies
Ratings
423
National TreasureRated ★ 3.0
TedRated ★ 3.0
A Christmas CarolRated ★ 2.0
Man in LoveRated ★ 5.0
Apollo 13Rated ★ 2.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 3.0
Mr. XXX-KisserRated ★ 3.0
Eight BelowRated ★ 4.0
Fortune SalonRated ★ 3.0
Wolf ChildrenRated ★ 2.0
2 Fast 2 FuriousRated ★ 3.0
17 AgainRated ★ 3.0
Stuart Little 2Rated ★ 3.0
Indiana Jones and the Temple of DoomRated ★ 3.0
A Letter to MomoRated ★ 2.5
Underworld: AwakeningRated ★ 3.0
Big StanRated ★ 3.0
Resident Evil: DegenerationRated ★ 3.5
DrumlineRated ★ 3.0
StardustRated ★ 3.0