Titles you rated
Family Outing Season 1Rated ★ 4.5- Toy Soldiers 2Rated ★ 5.0
- 으랏차차 짠돌이네Rated ★ 3.0
A Certain Magical IndexRated ★ 4.0
A Certain Magical IndexRated ★ 4.0
A Certain Magical IndexRated ★ 4.0
A Certain Scientific Railgun SRated ★ 5.0
A Certain Scientific RailgunRated ★ 5.0
Fate/ZeroRated ★ 4.0- xxxHOLiC KeiRated ★ 5.0
xxxHOLiCRated ★ 4.5
BakemonogatariRated ★ 4.0
Natsume Yujin-choRated ★ 5.0