Titles you rated
Good NewsRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
Don't Look UpRated ★ 4.0
The Boy and the HeronRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 4.5- The UglyRated ★ 4.0
LeeRated ★ 2.5
Your LetterRated ★ 3.5
BrickRated ★ 2.0- Omniscient ReaderRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
ElioRated ★ 3.0
Hi.5Rated ★ 3.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.0
SinnersRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 4.0
Thunderbolts*Rated ★ 3.0
Bridget Jones: Mad About the BoyRated ★ 2.5
The MatchRated ★ 3.5