Series
Ratings
597- Midnight Diner Season 1Rated ★ 3.0
Handyman Saito in Another WorldRated ★ 3.5
Isekai Izakaya: Japanese Food From Another WorldRated ★ 2.5
Eye Love YouRated ★ 2.5
Love for Love's SakeRated ★ 4.0
The Masterful Cat Is Depressed Again TodayRated ★ 3.0- Tensei shitara Slime Datta Ken: Coleus no YumeRated ★ 2.0
Lovers in ParisRated ★ 4.5- Excessive ChallengeRated ★ 4.0
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 4.0- Damn Good CompanyRated ★ 3.5
Oshi no KoRated ★ 4.0
Chief KimRated ★ 4.0
Ittoki the NinjaRated ★ 0.5
One Spring NightRated ★ 2.0
The Fiery Priest Season 1Rated ★ 4.0
My Dress-Up DarlingRated ★ 3.0
My Next Life as a Villainess: All Routes Lead to Doom!Rated ★ 3.0
The World of the MarriedRated ★ 3.5